O nás

Jsme mladá rodina, která si zamilovala cestování. Reakce okolí na Jednu z našich posledních cest v době celosvětové pandemie nám ukázaly, že pro spoustu rodin je cestování z nejrůznějších důvodů nepředstavitelné.

A proto jsme se rozhodli naše zážitky sdílet.

Chceme lidem předávat naše zkušenosti a doporučení z cestování s dětmi již od velmi brzkého věku, vyvrátit mýty, které od něj odrazují a upozornit na konkrétní situace, které mohou nastat. Chceme ukázat, že jsou-li rodiče připraveni, může být cestování s dětmi brnkačka. V neposlední řadě se chceme podělit o velmi zajímavá místa, která jsme měli možnost osobně navštívit.

Chceme vás motivovat a inspirovat.

Kde jsme právě teď? Čtěte náš poslední článek, nebo mrkněte na náš Instagram či Facebook.

Martin

Mé jméno je Martin, je mi 24 let a pocházím z Moravy. Jsem hrdým otcem dvou kluků, tříletého Šimonka a ročního Tobiáška, šťastným a zamilovaným mužem Kristýnky a vděčným synem. Troufám se označit za pozitivního člověka milující přírodu, cestování, sport, zdravý životní styl a vědy zabývající se magií pozitivního myšlení, vědomí i podvědomí, paměti i samotné existence.

Jsem také zapáleným podnikatelem, který ve svém oboru již přes 9 let dobývá technické výzvy online prostředí a se specializací v odvětví digitalizace průmyslu a automatizace pomáhá budovat IT projekty dnešního světa. Z tohoto pohledu bych se označil za pracovitého až workoholického člověka, který proměnil svůj koníček v podnikání, miluje online svět, moderní technologie a chuť i rozmanitost tohoto oboru, který mě táhne dopředu, když už dochází síly.

Kristýna

Mé jméno je Kristýna, je mi 25 let a pocházím z malé vesničky na Moravě. Na mateřské dovolené jsem už třetím rokem a jsem tedy mámou na plný úvazek. Roli maminky si upřímně řečeno užívám a přestože je výchova dětí občas náročná, dětský smích je dostatečnou hnací silou. Přestože jsem v dětství mnoho možností pro cestování neměla, setkání s Martinem vše změnilo. První poznávací cesty bez dětí byly jedinečné a okouzlující. Po narození Šimonka a poté i Tobiáška dostalo naše společné cestování zcela jiný rozměr, a přestože jsou nyní cesty náročnější po fyzické i psychické stránce, začali jsme svět vnímat z jiné perspektivy, díky které jsme si cestování zamilovali ještě více.

Podpořte nás odběrem na sociálních sítích a dejte nám tak vědět, že vás naše cesty baví.